FORUM OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA Strona Główna FORUM OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA
ROK ZAŁ. 2006

www.stowarzyszeniebastion.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: ktore, miejsca, mozna, odwiedzic, wykrywaczem

miejsca które można odwiedzić z wykrywaczem
Autor Wiadomość
falcon
kandydat


Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 5
Wysłany: Pią 22 Cze, 2007 18:22   miejsca które można odwiedzić z wykrywaczem

mój znajomy jest posiadaczem wykrywacza metali, jako że przyjeżdża do mnie w te wakacje postanowiliśœmy trochę pobiegać z tym sprzętem. pojawiło się jednak pytanie gdzie? może wy znacie miejsca które warto by odwiedzić?



pozdrawiam

Michał
 
 
Anusiaino
komendant plutonu



Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 1638
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Pią 22 Cze, 2007 18:26   

Nie tylke co odwiedzić, ale mozemy Tobie zlecić pewne zadanko.... szukanie torów :D przejrzyj forum, w którymśœ temacie o tym była mowa :)
 
 
 
falcon
kandydat


Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 5
Wysłany: Pią 22 Cze, 2007 18:44   

tory mówisz... hmmm na forum mi wyszukiwarka znaleźć nie chcę... grzebie ciągle w pamięci ale jakośœ nie mogę sobie przypomnieć niczego na temat torów szczególnie takich do których znalezienia potrzeba wykrywacza metali...
 
 
drFaustus 
komendant zgrupowania



Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 10265
Skąd: Piękny kraj!
Wysłany: Pią 22 Cze, 2007 20:24   

Falcon vel Michał. Wszystko ok, ale jesteśœ nowym użytkownikiem na tym forum,nikt nic o Tobie nie wie,więc nie sądzisz,że będą lgnęły tłumy osób z informacjami o które pytasz :D Nie wiem jak długo siedzisz w "temacie" związanym z tym forum,ale okreśœlenie owych miejsc wymaga trochę własnej inicjatywy.Literatura...relacje...analizy...Możliwośœci jest trochę i gwarantuję Tobie,że dają owoce :) Dlaczego o tym piszę.Ano m.in. dlatego,że sam posiadam wykrywkę od wielu lat i niestety z braku możliwośœci/czasu nie eksploruję "moich" miejsc. Dlatego też nie podzielę się info :) Lekki egoizm zalatuje,jasne,wiem,ale tak to już jest w tej branży."Wróg nie śœpi".A tak serio,to wgryź się w forum,daj się poznać,może ktośœ da Ci cynk,że gdzieśœ się wybiera i poszukuje osobnika z piszczałką :)

Pozdrawiam
 
 
falcon
kandydat


Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 5
Wysłany: Pią 22 Cze, 2007 22:55   

no ciągle się w forum wgryzam :) nie oczywiśœcie że nie spodziewałem się tłumów :D szukał w źródłach będę jak już wrócę do Inowrocławia, póki co moim jedynym narzędziem (niestety!) jest internet :) a w źródłach szukał będę na pewno zresztą stanowić powinno to pierwszy etap, ale cóż korzysta się ze śœrodków do jakich ma się dostęp :)



pozdrawiam



ps

mogę prosić o jakiśœ odnośœnik do tematu o torach bo zaciekawiło mnie to a jakośœ znaleźć nie mogę...
 
 
maten55
pomocnik komendanta drużyny


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 338
Skąd: Hohensalza
Wysłany: Sob 23 Cze, 2007 01:13   Re: miejsca które można odwiedzić z wykrywaczem

falcon napisał/a:
mój znajomy jest posiadaczem wykrywacza metali, jako że przyjeżdża do mnie w te wakacje postanowiliśœmy trochę pobiegać z tym sprzętem. pojawiło się jednak pytanie gdzie? może wy znacie miejsca które warto by odwiedzić?



pozdrawiam

Michał




Jeśœli węszysz za militariami to przeczesz ul Jacewską od Działowej do Glinki na bank cośœ trafisz i to nie jakąśœ 'drobnicę'

tyż pozdrawiam Wojciech :twisted:
 
 
 
falcon
kandydat


Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 5
Wysłany: Sob 23 Cze, 2007 12:47   

he he he tak tam na pewno cośœ by się wykopało... można jeszcze dookoła poczty głównej pobiegać :D albo koło Ruiny... chociaż jak znam ks. Kośœcielnego to raczej by nas wypędził :) zresztą to chyba było by "naruszenie stanowiska archeologicznego" a to już jest karalne...
 
 
BSWolf
młodszy drużynowy


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 83
Wysłany: Śro 28 Lis, 2007 01:04   

100m od lini lasu wzdluz drogi Solec Kujawski - Dabrowa Wielka (z kierunku Dabrowy) w lesie jest wzniesienie, w poprzek wzniesienia przebiega wykop ktory mi jak "w morde strzlil" pasuje do okopu, moze tam by sie i cos znalazlo, mysle ze to moze miec jakis zwiazek z Powstaniami Wielkopolskimi, swoja droga w miejscowosci Chrosna, slyszalem cos kiedys o jakiejs potyczce, z wlasnych znalezisk, to lodka nabojowa, dwie luski mauserowskie, manierka pruska, i skrzydlo orla z pickelhauby (w Chrosnej). Mysle ze przy na tym wzgorzu by sie cos znalazlo.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one własnością ich autorów.