FORUM OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA Strona Główna FORUM OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA
ROK ZAŁ. 2006

www.stowarzyszeniebastion.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: kilka

Kilka słów...
Autor Wiadomość
drFaustus 
komendant zgrupowania



Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 10265
Skąd: Piękny kraj!
Wysłany: Pią 27 Mar, 2009 17:07   Kilka słów...

Witam Was w nowym dziale :)

Jakiśœ czas temu zrodził się pomysł, by na stronie SHTB był dział rowerowy... Niestety, nie było chętnego kto zechciał by go poprowadzić, przygotować materiały itp., ot po prostu go popilotować. Ja z racji i tak sporego nakładu tematów nie jestem w stanie czasowo pociągnąć tematu.

I tak pomyśœlałem o Was - forumowiczach, że być może wśœród Was jest ktośœ chętny, dla którego rower jest swego rodzaju pasją, kto zechciałby podzielić się ciekawymi propozycjami na rowerową turystykę, zaproponować jakieśœ trasy...

Właśœnie z tą myśœlą powstał w tej chwili ten wątek.

Pobawcie się nim, w nim, trasy+mapa+fotki,opis... wg uznania.

Pomysły, uwagi itp. proponuję wpisywać w to miejsce.



Moja propozycja na początek: to nazwa tematu np. Trasa Ino-Kośœcielec-cośœ tam... , a potem w nim zawarta mapka z zaznaczoną trasą, punktami wartymi zobaczenia bądź opisanymi w tekśœcie czy z których będą zdjęcia. Kilka słów i to wszystko.

Najważniejsze w całym przedsięwzięciu, to by Was to bawiło i sprawiało przyjemnośœć :)

Nie ma gwarancji, że na początku tłumy będą w to miejsce (temat na forum) waliły, ale jak zauważyliśœcie, zróżnicowanie tematyczne jest spore, więc być może ktośœ się zainteresuje, podejmie temat itp. Potraktować też należy tematy jako przyszłośœciowe, tzn. zawsze ktośœ kiedyśœ do nas na forum zawita, dołączy, i wtedy na cośœ "swojego" trafi :)

To byłoby na tyle tytułem wstępu :)

Przykład w temacie poniżej

Pozdrawiam!



P.S. I czekam na odzew, Wasz punkt widzenia itp. :wink:
 
 
slash 
komendant drużyny



Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 560
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: Sob 28 Mar, 2009 00:05   

U nas były dwie edycje pod nazwa Beton-Bike Trip...jedna wyprawa zahaczyła o hotelowiec w Nadolu oraz elektrownię w Żarnowcu...mój rower nadaję sie na loty,nie na jazdę:P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one własnością ich autorów.