FORUM OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA Strona Główna FORUM OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA
ROK ZAŁ. 2006

www.stowarzyszeniebastion.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: kudowaczermna, wiatrak

Wiatrak w Kudowa-Czermna
Autor Wiadomość
Raisa 
komendant oddziału



Dołączyła: 17 Kwi 2008
Posty: 5038
Wysłany: Wto 19 Lut, 2013 21:34   Wiatrak w Kudowa-Czermna

Kudowa Czermna , skansen. :roll:

Komunikat:
Materiał widoczny wyłącznie dla zalogowanych użytkówników forum
--- The material visible to registered users only forum ---

 
 
drFaustus 
komendant zgrupowania



Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 10266
Skąd: Piękny kraj!
Wysłany: Wto 19 Lut, 2013 22:47   

No proszę, nawet nie wiedziałem, że tam jest skansen.

Miejscowośœć ta do tej pory kojarzy mi się z Kaplicą Czaszek :D
 
 
Raisa 
komendant oddziału



Dołączyła: 17 Kwi 2008
Posty: 5038
Wysłany: Wto 19 Lut, 2013 23:35   

Faustus, będą fotki i z okolicy kaplicy czaszek w stosownym temacie. :roll: W samej kaplicy zdjęć robić nie można. :cry: Ale dorzucam fotkę ze skansenu. :wink:



 
 
HiCube 
komendant drużyny



Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 583
Skąd: Garwolin
Wysłany: Śro 20 Lut, 2013 00:09   

Niedaleko Kaplicy Czaszek mieszka moja dalsza rodzina :D , ale to na marginesie.

Jak na stan skansenowy to dośœć kiepski, chyba że będą remontować :D
 
 
Raisa 
komendant oddziału



Dołączyła: 17 Kwi 2008
Posty: 5038
Wysłany: Śro 20 Lut, 2013 15:28   

HiCube, tak fotografując ten wiatrak to pomyśœlałam o Tobie. :wink: Zrobiłeśœ mnie ucztę dla oczu swoimi fotkami tych wiatraków. prayer A ten skansenik to jakaśœ prywatna działalnośœć. :roll: Mają sporo innych fantów, ale o nich póżniej. :roll:



Obok wiatraka :wink:



 
 
HiCube 
komendant drużyny



Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 583
Skąd: Garwolin
Wysłany: Śro 20 Lut, 2013 18:37   

O jak miło :D . Przyjdzie wiosna będą wiatraki. Mam już 3 na oku. Jeden będzie kawiecień - maj, drugi pewnie w wakacje, a trzeci jeszcze nie wiem :) , ale będą. Powiem że z chęcią bym pomógł przy remontowaniu tego koźlaka :)
 
 
Karampuk 
kandydat


Wiek: 51
Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 4
Skąd: Łódź k/Zgierza
Wysłany: Nie 23 Sie, 2015 21:33   

Witam,
nowy użytkownik tego forum się kłania. Jestem fan(atyki)em młynów wietrznych w Polsce.
Wiatrak z tego skansenu ma założone skrzydła. Jeszcze we wrześniu ubiegłego roku ich nie było. Można to zobaczyć na filmie opublikowanym na stronie internetowej "Szlaku Ginących Zawodów", bo tak się zwie ów skansen.
Przy okazji zapraszam do obejrzenia mojej witryny poświęconej wiatrakom w Polsce - www.kurrcze.pl
Wybaczcie mi jeżeli popełnię jakiś błąd lub złamię regulamin, ale nie zdążyłem się jeszcze rozeznać. Ważna wiadomość dla miłośników młynarstwa:
III Spotkanie Miłośników Wiatraków i Młynów Wodnych

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków dawnego młynarstwa na III Spotkanie Miłośników Wiatraków i Młynów Wodnych. Spotkanie odbędzie się 20 września 2015 r. podczas Festynu Młynarskiego w Muzeum Młynarstwa w Jaraczu. Chcielibyśmy, aby to spotkanie, podobnie jak wcześniejsze, przyczyniło się do: poznania i integracji środowiska pasjonatów wiatraków i młynów wodnych, wymiany doświadczeń, podzielenia się swoją pasją z innymi. Zachęcamy wszystkich pasjonatów dawnych młynów, aby w miłej atmosferze porozmawiali o swoich zainteresowaniach i wymienili się doświadczeniami. Osoby i organizacje chcące przedstawić swoje zbiory, prezentacje multimedialne, referaty itp. prosimy o kontakt z Muzeum Młynarstwa w Jaraczu.
Kontakt: Mateusz Klepka - jaracz@muzeum-szreniawa.pl, tel. 67 261 05 15, kom. 500 206 335.
_________________
Mleko, wiesz pan, ma najszybszy transport. Inaczej się zsiada.
 
 
drFaustus 
komendant zgrupowania



Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 10266
Skąd: Piękny kraj!
Wysłany: Nie 23 Sie, 2015 23:29   

Miło Cię powitać :supz:
Nie jesteśmy forumowymi fundamentalistami, a zatem nie masz się o co martwić - nie ma czego wybaczać ;)
Cieszymy się z każdej możliwości poszerzania horyzontów wiedzy, tak więc wielu zapewne zajrzy na Twoją stronę, będącą istną skarbnicą :supz:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one własnością ich autorów.