FORUM OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA Strona Główna FORUM OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA
ROK ZAŁ. 2006

www.stowarzyszeniebastion.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: konewka

Konewka
Autor Wiadomo¶ć
szymon
Go¶ć
Wysłany: Wto 05 Wrz, 2006 01:21   Konewka

Miło mi, że odwiedzili¶ście nasze schrony w Konewce, bardzoo fajny serwis foto. Linia Pilicy wci±ż czeka na rzeteln± inwentaryzację, trochę już zrobili¶śmy, głównie w Tomaszowie, ale zachowało się w sumie koło 60 obiektów, a schrony w Konewce i Jeleniu (bo tam też zaczęli¶śmy działać) to straszne pożeracze czasu. Pozdrowienia, szkoda że się nie spotkali¶śmy, Szymon
 
 
drFaustus 
komendant zgrupowania



Doł±czył: 20 Mar 2006
Posty: 10265
Sk±d: Piękny kraj!
Wysłany: Wto 05 Wrz, 2006 22:16   

Witaj Szymonie.Dziękuję za słowa uznania :) Rzeczywi¶ście "do roboty" jest tam jeszcze sporo,stad temat ten będzie przez nas sukcesywnie dr±żony w przyszło¶ści podczas kolejnych plenerów.My¶ślę,że następnym razem warto byłoby ruszyć szersz± ekip± w trasę,m.in.z Twoimi/waszymi przedstawicielami ,bo z mił± chęci± zapoznamy się z topografi± samego Tomaszowa.dlatego też poproszę cię o zostawienie "namiaru" na przyszło¶ść.

Pozdrawiam.
 
 
mucha1992
Go¶ć
Wysłany: ¦ro 31 Sty, 2007 18:38   

Mam rodzine w koło Tomaszowa i wiem ile tam jest skarbów w lasach , na polach, i w stodołach . Tam jest tyle broni wszelkiego rodzaju i produkcji że można by uzbroić cały pułk . Warto się zajnteresować tamtejsz± partyzantk± tj. major Hubal , oraz Rogólski
 
 
Raisa 
komendant oddziału



Doł±czyła: 17 Kwi 2008
Posty: 5038
Wysłany: Wto 15 Lip, 2008 23:30   

A ja spędzałam 10 lat na koloniach w Inowłodzu,Pamiętam tamte okolice z koncówki lat 50 i lat 60.Już wtedy jako koloni¶ści penetrowali¶śmy bunkry koło ko¶ścioła Idziego.Pamiętam jak kręcili filmPopioły.Psy piły wodę z hełmów.A w lesie można było natkn±ć się na niewypały.I wiele innych ciekawostek też mi się przypomina.Cudowne okolice gdzie czas zatrzymał si w miejscu...
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Kopiowanie wszelkich tre¶ci zawartych na forum bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Administracja forum nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć komentarzy - s± one własno¶ci± ich autorów.