FORUM OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA Strona Główna FORUM OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA
ROK ZAŁ. 2006

www.stowarzyszeniebastion.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: nieprzeczytane, posty

Posty nieprzeczytane
Autor Wiadomość
Anusiaino
komendant plutonu



Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 1638
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Nie 24 Cze, 2007 02:01   Posty nieprzeczytane

Ja tak pisze tylko w sprawie wypytania się gdzie mogę znaleśœć taką "wtyczkę" która by mnie przekierowała do postów nieprzeczytanych.... i czy dało by rade ustawić <tak jak na innych forach> taka chmurkę przy tematach, na ktora jak najade to dostaję info czy wypowiedzialam się już w danym temacie czy nie.
 
 
 
falcon
kandydat


Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 5
Wysłany: Nie 24 Cze, 2007 13:54   

wszystko da radę :P polecam zainstalować wersje phpBB modified by Przemo na forum i będzie bez problemu, bo z modami przy tej wersji to trochę roboty. ale to już praca dla administratora :)
 
 
Anusiaino
komendant plutonu



Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 1638
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Nie 24 Cze, 2007 15:51   

No to czekamy na odpowiedz admina :) ale nie ukrywam, że baaaardzo by to ułatwiło poruszanie się po forum ;)
 
 
 
Anusiaino
komendant plutonu



Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 1638
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Nie 24 Cze, 2007 17:21   

i jeszcze napis "masz nową wiadomośœć" mało rzuca się w oczy.... Dostałam życzenia w piątek a dopiero teraz zauważyłam :/
 
 
 
drFaustus 
komendant zgrupowania



Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 10265
Skąd: Piękny kraj!
Wysłany: Nie 24 Cze, 2007 21:39   

Pewnie,że jest opcja przeczytania postów od czasu Twojej ostatniej wizyty :)

Proszę,poniżej fotka w którym jest to miejscu - zaraz na stronie forum po zalogowaniu,pod banerkiem w prawym górnym rogu:



http://imageshack.us
 
 
drFaustus 
komendant zgrupowania



Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 10265
Skąd: Piękny kraj!
Wysłany: Nie 24 Cze, 2007 21:45   

Odpowiadając na ciąg dalszy pytania,to niestety,takiej "Chmurki" nie ma możliwośœci w tej wersji :( Przykre to ,ale niestety...Wersja tego forum ma duuużo ograniczeń ...Co do prywatnej wiadomośœci,to z tego co się orientuję informację o niej masz również wysłaną na Twoją pocztę email :) Czyżbyśœ jej nie otwierała? :) No,a po wejśœciu na forum,standardowo,mały teśœcik na spostrzegawczośœć :) W ustawieniach użytkownika proponuję wszystkim użytkownikom,by zaznaczyli sobie kropkę na "tak" przy "powiadom mnie o odpowiedziach"...Wtedy zawsze masz możliwośœć śœledzenia wątku w którym zabrałaśœ głos.czasami sam w przypływie chęci grzebię w danych i zaznaczam użytkownikom tą opcję,stąd też info na emaile w waszych pocztach o /odpowiedziach na forum.zaraz wejdę w Ciebie... :) (rety,super to brzmi... :oops: ) hahaha...
 
 
drFaustus 
komendant zgrupowania



Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 10265
Skąd: Piękny kraj!
Wysłany: Nie 24 Cze, 2007 21:54   

Po zapoznaniu się z Twoim wnętrzem na forum,widzę,że masz te opcje zaznaczone prawidłowo :) zarówno info na emaila o priv wiadomośœci jak również o odpowiedziach na posty :)

Pozdrawiam
 
 
Anusiaino
komendant plutonu



Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 1638
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Pon 25 Cze, 2007 11:00   

bo ja poczty nie sprawdzam :) nawet nie pamiętam już który adres wpisałam ;)

a z tych od ostatniej wizyty korzystam, fakt jest to pewnego typu ułatwienie, ale jak wczodze tylko na sekudkę i jest 5milionów postów a ja tylko na jeden odpowiem i pójde zrobić herbat a brat na kompa wejdzie i wyrzuci mnie z forum bo wyniki w kosza musi sprawdzic to potem jak ja wejde i znowu chce pogadac z Wami i widze ze nie mam nic od mojej ostatniej wizyty,a taka zakładka nieprzeczytane by dalej mi tam mrugała. a jak nie ma mrugania, to tak jak ostatnio przeglądam całe forum i odpowiadam na posty z czerwca 2006 ;)

ale rozumiem, ze zmiany nie będzie więc spoko, jakośœ do tej pory dawałam radę na tym forum, choć mam duszę blondynki :)



a co do wchodzenia We mnie, to możesz to robić jak często chcesz :D tylko przy okazji zostaw mi tam jakiśœ fajny banerek/podpis :D np panoramę Inowrocławia :D
 
 
 
drFaustus 
komendant zgrupowania



Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 10265
Skąd: Piękny kraj!
Wysłany: Pon 25 Cze, 2007 12:05   

jest i ŒŚredniowieczna panorama Inowrocławia :) Akceptuj albo ją sobie wyrzuć.
 
 
Anusiaino
komendant plutonu



Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 1638
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Pon 25 Cze, 2007 12:11   

hihi pasi mi :)

ps. a historia była na faktach :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one własnością ich autorów.