FORUM OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA Strona Główna FORUM OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA
ROK ZAŁ. 2006

www.stowarzyszeniebastion.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: inowroclawquot, quotprojekt, silny

"Projekt Silny Inowrocław"
Autor Wiadomość
drFaustus 
komendant zgrupowania



Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 10265
Skąd: Piękny kraj!
Wysłany: Czw 20 Lis, 2008 01:44   "Projekt Silny Inowrocław"





http://www.ino-online.pl/...omosc=7949&nr=1 więcej nt. powyższego klipu.
 
 
orderek 
zastępca komendanta plutonu



Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 930
Skąd: INOWROCŁAW
Wysłany: Czw 20 Lis, 2008 03:23   

i co z tego filmiku wynika ano nic tyle tylko ze Inowroclaw to zadupie a wladza chce jeszcze wiekszej wladzy to sobie wtedy pozadzi a ze wszystkim i tak dupa :D
 
 
Anusiaino
komendant plutonu



Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 1638
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Czw 20 Lis, 2008 12:38   

Mimo drobnych błędów, materiał jest dobry. Sama mam często problem z tłumaczeniem co jest miejskie, co powiatowe, bo niektórym to sie nie mieśœci w głowie.
 
 
 
Krawiec 
komendant plutonu



Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 1162
Wysłany: Pią 21 Lis, 2008 01:44   

premier Belka powiedział kiedys - DO ROBOTY !
 
 
drFaustus 
komendant zgrupowania



Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 10265
Skąd: Piękny kraj!
Wysłany: Pią 21 Lis, 2008 01:45   

I przestal byc premierem :)
 
 
Raisa 
komendant oddziału



Dołączyła: 17 Kwi 2008
Posty: 5038
Wysłany: Pią 21 Lis, 2008 16:31   

Ale z filmiku wynika jakiśœ lokalny koszmar nie do pszeskoczenia.Orderek z filmiku wcale nie wynika że Ino.to jakieśœ zadupie,natomiast wynika że władza miejscowa nie mówi jednym językiem i chyba cele nie są wspólne.A to już trudno zrozumieć....
 
 
orderek 
zastępca komendanta plutonu



Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 930
Skąd: INOWROCŁAW
Wysłany: Pią 21 Lis, 2008 18:06   

wladz jest reprezentantem narodu (nie moim) i nic nie rozumie to nie jest zadupie wiec co , a jest takie stare partyjne powiedzenie iz "madrosc wladzy jest wykladnia dobrobytu narodu" wiec ja ich za reke nie bede prowadzil i pokazywal co, gdzie, i jak trzeba zrobic aby bylo dobrze ja nie biore za to dobrych pieniedzy, za to zobacz ponownie podnosza oplaty za zwierzeta trzymane w domu to sa zwykle kpiny z ludzi w tym miescie.Jest mi :oops: i jestem Evil or Very Mad a im polecam :idea:
 
 
Anusiaino
komendant plutonu



Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 1638
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Pią 21 Lis, 2008 21:02   

Mam nadzieję Orderek, że Ci ulżyło. bo po jedynej, czytającej to osobie z kręgu ludzi, których to tyczyło, wszystko spłynęło :P Tym bardziej nie rozumiem Twojego naskoku

Nie musisz Polityków prowadzić za rękę, po to startowali by zmienić to co IM nie pasuje. I ICH wyborcom, a nie Tobie i tylko Tobie



A co do schroniska.

Hmm Po pierwsze nic nie jest przegłosowane, to Tylko propozycja, czytaj dokładnie, po drugie pies to luksus, na którego mnie np nie stać. Po trzecie Pies to odpowiedzialnośœć, skoro się go bierze, to trzeba znać wszystkie obowiązki z nim związane. Po czwarte obecna kwota wcale nie jest najwyższą, jeżeli wynosi mniej niz 100zł, to wszystko jest legalne. Po piąte, zysk do budżetu miasta z tytułu opłaty za posiadanie psa to na oko 240.000 zł rocznie! Dużo prawda? Przy założeniu, ze psa mają tylko ludzie, którzy kochają te zwierzęta, to będą chcieli wspierać schronisko, prawda? To powiem Ci, ze utrzymanie tego typu obiektu wzrosło z 200.000 na ponad 300.000 po zmianie wszystkich weterynarzy, a w nowym-lepszym schronisku będzie jeszcze większa kwota!

I nie zarzucaj mi teraz, ze nie kocham zwierząt, bo sama byłam wolontariuszką i kwestowałam na rzecz schroniska wiele razy. Wiem ile pomocy tam trzeba i śœrodków. Przy zmniejszeniu opłaty, jak sugerował jeden z PiSowych radnych, trzeba by było zabrać kasę z innych inwestycji, np. strategicznych dla miasta.

Sam wiesz najlepiej bo kiedyśœ na Twoją prośœbę o kontrolę schroniska interweniowałam u Prezydenta!



przepraszam, za offtopic, ale trzeba było uzupełnić wypowiedz kolegi.
 
 
 
orderek 
zastępca komendanta plutonu



Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 930
Skąd: INOWROCŁAW
Wysłany: Sob 22 Lis, 2008 17:09   

1. Anusiu. nie jest dobra rzecza gdy po polityku krytyka splywa a nie dziala konstruktywnie.

2. nie pisalem o prowadzeniu politykow za reke, a samorzadowcow, a startowali po to by ludziom ulepszac zycie a nie zmieniac tego co IM nie pasuje.

3. schornisko- poczytaj sobie jak wypowiada sie na ten temat pan prezydent

4. pies to nie luksus a PRZYJACIEL tak jest od wielu tysiecy lat na swiecie.

5. zobacz jakie oplaty sa w osciennych miastach i porownaj to z Inem.

6. przewidywany zysk nie mierzy sie na oko, a z wyliczen dzialu finansowego i skarbnika miasta.

7. utrzymanie schroniska mozna negocjowac z tym ktory chce je budowac i tak mozna obnizyc koszty- miasto teren a oni budowa i utrzymanie.

8. nie moge sie doczekac transmisji w telewizji kablowej obrad RM , bedzie wtedy ladnie widac Twoja sliczna buzie i to jak ktos glosuje na radzie.

:D . wlasciciel cudownego pieska Tofika . orderek.





:D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one własnością ich autorów.