FORUM OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA Strona Główna FORUM OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA
ROK ZAŁ. 2006

www.stowarzyszeniebastion.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: xviibjanowek

Fort XVIIB-Janówek
Autor Wiadomość
Szeregowy
zastępca komendanta plutonu



Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 980
Wysłany: Sob 04 Lip, 2009 09:46   Fort XVIIB-Janówek

Fort wchodził w skład grupy fortecznej Janówek. Jego budowę rozpoczęto w 1912r. według projektu rosyjskiego fortyfikatora prof. Bujnickiego. Prace przy jego budowie trwały do 1915r. Brał udział w walkach w 1915r. następnie został wysadzony. Obecnie na jego terenie są ogródki działkowe.



http://www.fotosik.pl



http://www.fotosik.pl



http://www.fotosik.pl



http://www.fotosik.pl
 
 
Raisa 
komendant oddziału



Dołączyła: 17 Kwi 2008
Posty: 5038
Wysłany: Sob 04 Lip, 2009 12:13   

:roll: Jak już gdzieśœ pisałam szeregowy Twoje teksty i sesja zdjęciowa jest super.Sporo czasu poswięcasz na wstawianie tematów a ja sporo czasu z prawdziwą przyjemnośœcią pośœwięcam na zapoznanie się z tematami.Dzięki za całośœć. :lol:
 
 
Szeregowy
zastępca komendanta plutonu



Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 980
Wysłany: Sob 04 Lip, 2009 21:38   

Raisa napisał/a:
:roll: Jak już gdzieśœ pisałam szeregowy Twoje teksty i sesja zdjęciowa jest super.Sporo czasu poswięcasz na wstawianie tematów a ja sporo czasu z prawdziwą przyjemnośœcią pośœwięcam na zapoznanie się z tematami.Dzięki za całośœć. :lol:




Dziękuję, Ci Raiso, za uznanie :D , to mnie motywuje do dalszych działań na forum. Niektórym, to nawet przeszkadzało, że tak się "wykazywałem", ale ja kocham, to co robię i się zazdrośœnikami nie przejmuję. Już komuśœ pisałem, że jak cośœ robię, to z zaangażowaniem, albo nie robię nic :lol: . Taką mam zasadę i już za stary jestem, żeby, to zmieniać. Mr. Green

Dziśœ odbyłem kolejny najazd na forty, za uznanie mojego małego wkładu w rozwijanie forum, ten temat dedykuję Tobie i bardzo bliskiej mi osobie. Wiem, że Tu niekiedy "wpada", więc mam nadzieję, że to zobaczy.. Fort Cybulice, to dla Was dedykuję ten temat :wink:
 
 
Raisa 
komendant oddziału



Dołączyła: 17 Kwi 2008
Posty: 5038
Wysłany: Sob 04 Lip, 2009 21:45   

:shock: szeregowy już Ty się nie zmieniaj,wstawiaj foteczki,wstawiaj teksty ja je chętnie czytam.Czytam Wasze teksty oglądam zdjęcia.Jak nie mogę być osobiśœcie to w ten sposób rekompensuje sobie.A jak kogośœ to nie bawi,no wszystkich nie sposób zadowolić.Nawet chyba nie warto.!!!!!! :?:
 
 
Szeregowy
zastępca komendanta plutonu



Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 980
Wysłany: Sob 04 Lip, 2009 22:03   

Raisa napisał/a:
:shock: szeregowy już Ty się nie zmieniaj,wstawiaj foteczki,wstawiaj teksty ja je chętnie czytam.Czytam Wasze teksty oglądam zdjęcia.Jak nie mogę być osobiśœcie to w ten sposób rekompensuje sobie.A jak kogośœ to nie bawi,no wszystkich nie sposób zadowolić.Nawet chyba nie warto.!!!!!! :?:






Oj Raiso, masz rację! Nie warto! Są ludzie i.. wiadomo kto.. Więc robię swoje i się nie będę oglądał na innych. Ważne, że są tez tacy pasjonaci jak Ty :D . Chociażby dla Was warto, to robić. Mam tez satysfakcję, że mojego najstarszego syna "zaraziłem" historią, tez jest na forum. Temat już wstawiłem, ciekawe czy Ci się spodobał? Już dziśœ chyba odpuszczę, ale jutro dodam dzisiejsze fotki z Dębiny. Sama ocenisz, jakie to "cudo", a tradytor z tego fortu, to ewenement, chyba na skalę śœwiatową :lol:
 
 
general 
komendant plutonu



Wiek: 43
Dołączył: 12 Wrz 2008
Posty: 1395
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 12 Lip, 2009 15:07   

Panie chorąży ja również jestem za tym abyśœ działał tak jak działasz. I nie zmieniaj niczego w sobie bo jesteśœ wporządku gośœciem :)



Czekamy z niecierpliwośœcią na kolejne tematy, ich opisy i fantastyczne zdjątka. Dobrze że z nami tu jesteśœ. Pozdro!!!!
 
 
Szeregowy
zastępca komendanta plutonu



Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 980
Wysłany: Pią 17 Lip, 2009 00:51   

general napisał/a:
Panie chorąży ja również jestem za tym abyśœ działał tak jak działasz. I nie zmieniaj niczego w sobie bo jesteśœ wporządku gośœciem :)



Czekamy z niecierpliwośœcią na kolejne tematy, ich opisy i fantastyczne zdjątka. Dobrze że z nami tu jesteśœ. Pozdro!!!!




Żeby nie Ty Generale, to bym tu nie był :wink: , jednak bardzo się cieszę, że mi poleciłeśœ, już teraz chyba mogę mówić? nasze forum. :D Są tu super! ludzie i atmosfera Super
 
 
Szeregowy
zastępca komendanta plutonu



Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 980
Wysłany: Pią 14 Sie, 2009 07:50   

http://www.fotosik.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one własnością ich autorów.